Shtepi S300m2 me 30 ari trolle ne Kastriot

Shitet nga: AKS Agency 19 Krr 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Kastriot Rr."Mbretresha Teute"
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Kastriot
Oferta eshte e limituar per shkak te urgjences se shitjes
Shitet shtëpia në Kastriot në rrugën "Mbretresha Teutë"
Objekti ka mbi 300 m2 dhe ka siperfaqe prej 30 ari trolle - oborr.
Kufijt e parcelles jane te evidentuar ne ortofoton me ngjyre te bardh ku perfhshihet oborri i rrethuar dhe pjesa jasht oborrit. komplet 30 ari.
Shtëpia ka tri kate banimi
Dokumentacioni i shtëpisë është në rregull përkthimi bëhet menjëherë.
Për vendin e ndodhjes së Shtëpisë po ju japim një foto Satelitore.


Me respekt
Agjencioni për Patundshmëri
N.SH " AKS AGENCY:
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim