Shtepi me 7.5 ari truall - Millosheve

Shitet nga: sheqir Dje 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Millosheve
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Kastriot
Shes shtepin me 7.5 ari truall ne Millosheve (ndertimi i vrazhet i perfunduar). Shtepia eshte 2 kateshe ka 6 dhoma gjithesej , 2 banjo, 2 terasa. Dokumentacioni i rregulluar, eshte prone e imja dhe perkthimi munde te kryhet menjeher. Legalizimi ne procedur. Shtepia gjendet ne rrugen Raif Krasniqi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim