Shtepi prej 100m2 ne Kastriot

Shitet nga: besim hyseni 02 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
shes 13 ari truall me gjith shtepi afer tyrbes se sulltan muratit ose nderroj me banes ne obiliq ose ne fushkosove shtepia eshte e banushme dhe eshte me krye ne rruge i ka te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim