Shtepi prej 150m2 ne Kastriot

Shitet nga: Rasim krasnici 22 Gsh 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Kastriot
Shitet shtepija me 40 ari truall. Shtepija ka kuzhi sallon dhe kater dhoma gjumi ka dy banjo nje doepo , shtepija Gjendet perball restorant Arena ne bakshi 15 metra nga rruga kryesore te intersuari mund te na kontaktu ne numrin +46738001171 dhe +46739777388 dhe viber nr I njejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim