Shtepi prej 170m2 ne Kastriot

Shitet nga: besi 04 Qer 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
shes shtepin ne kastriot,shtepija ka gjithsej 170m katror,kati i par ka sallonin 32 m katror ,kuzhina 24m katror,banjo 5 m katror,koridori si dhe parahymja ka 14 m katror.kati i dyt ka 4 dhoma gjumi banjo dhe koridori,si dhe ka 3 tarasa,nji taras i ka 21 m katror,shpija eshte e izoluar,ka xemje qendrore,dyer dhe dritaret i ka te plastikes prej lesnes me reletfa ,ujsjellin dhe kanelezimin e kam veqmas prej mahalles prej gypave kryesore jam i kyqun ,ka edhe bunar,ka garazhd si dhe 2 shupa dihmse..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim