Shtepi prej 172m2 ne Kastriot - N.SH " AKS AGENC..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS AGENCY 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Komuna: Kastriot
Shitet shtëpia dy katëshe në Kastriot në rrugën 28 Nentori fare pranë rrugës së asfaltuar.
Shtëpia është 2 katëshe ka një sipërfaqe prej 172 m2, dhe është shumë funksionale.
Sipërfaqja e truallit është 2.8 ari dhe komplet çmimi i kesaj patundeshmërie është 49000 euro.
shtepia eshte ne fazen e renovimi dhe nese nuk shitet ne kete faze pas renovimit ka kosto me te larte.

Bëjmë edhe ndërrim me ndonjë patundeshmëri tjetër në Prishtinë(Banese,truall,shtepi)

Çmimi: 49000 €.
Bashkangjitur i gjeni fotografitë e shtëpisë.

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim