Shtepia 80m2 dhe 8 ari oborr

Shitet nga: Shitet shpija 11 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Kastriot
Shitet shtepia 80m2 dhe 8 ari oborr . Shtepia esht e mobiluar oborri i ka dy hymje posht te rruga edhe nal te shtepija . Shtepija gjendet ne rrugen 28 nentori dhe deshmoret e kombit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim