Shtepia me 4 ari trolle

Shitet nga: AKS Agency 15 Pri 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 500 EUR

Komuna: Kastriot
Shitet shtepia me kater ari trolle ne Lagjen Subotiq
Rr. per Mazgit . Shtepia ka siperfaqe 45 m2 eshte e nertuar ne fund te vitit te kaluar-2015 dha posedon 4 ari trolle.
Renditja: Sallon me kuzhine, dhome te fjetjes, banjo dhe koridor.
Dokumentacioni i shtepise eshte ne rregull.
Per qdo informacion na kontaktoni ne numrin e
Zbritje deri me 29.02.2016
telefonit: 045 903 902 apo ne e-mail adresen : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim