Shtepia ne shitje

Shitet nga: Hakif Thaqi 20 Dhj 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 600 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 216 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Kastriot
Shes shtepin me 5 ari truall. Shtepia i ka 3 dhoma gjumi ne katin e 2te dhe ne katin e par ka sallon,kuzhin,banjo, shtepia ka nxemje qendrore me thengjill. Plus eshte edhe nje shtepi verore me sallon dhe kuzhine.shtepia eshte ne Kastriot ( obiliq). Pronari jeton ne gjermani. Informatat te interesuarit mund ti marrin ne keta numra:
Mobil:+491797975281(viber)
Fix:+494103912781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim