Shtepia te ura e Kosovës "B" në Obiliq-NSH"AKS A..

Shitet nga: AKS AGENCY 19 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR   47 000 EUR

Komuna: Kastriot
Shitet shtëpia përdhesë në sipërfaqe 64 m2 dhe me një trollë në siperfaqe prej 10 ari.
Parcella ka një pozitë të mirë ndaj rrugës kryesore me një gjerësi të konsiderueshme që e bënë të përshtatshme për ushtrimin e ndonjë veprimatarie biznesi.
Rruga në të cilën del trolli i kesaj shtëpie është e klarakterit regjional, ka gjerësi 8m, me trotuar për këmbësor dhe ndriçim publik( ndriçimi është në fazën e punimit rrjeti i ri.)

Mirëpersim blerësin e interesuar.

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH."AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim