Shtepija ne rugen trans Milloshev podojev me lokal

Shitet nga: Bastri 07 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shtepija me lokal e gatshme per banim ,dhe lokali oshte i gAtshum per me punon ka rahtat etc.. Per me shum info 0 4 541 1374
Shtepija ështe ne rrugen trans Milloshev podojev !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim