punojm gjitha punet dhe dekorimet

Shitet nga: burim 22 Pri 04:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: vushtrri345
Sipërfaqe: 123 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Energji diellore
Komuna: Kastriot
punojm gjitha punet si mrena edhe ashtu edhe jasht si izolimet e shtepijav dekorime me knauff edhe te gjitha punet nga stiropolli mun te shihni edhe ne foto punimet tona 5 ero metra por punime firma burimi dekoer punimet tona jon punojm deri ne detaje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim