Parcella ne Rr. "Hasan Prishtina" 1.13ha ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS AGENCY 27 Krr 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet dhe ipet ne shfrytzim parcella kadastrale ne Obiliq.
Parcerlla ka siperfaqe prej 1.13 ha por ne shfrytzim mund te ipen edhe 3 ha
Pozita e parcelles eshte shume e volitshme per aktivitet te biznesis sikur :
Depo e matrialit ndertimor dhe prodhime te elementeve te ndertimit, qender te biznesit tregtar, si dhe per nevoja te ndryshme afariste.
Parcella ka gjersi ne rrugen kryesore "Hasan Prishtina" mbi 70 m
Rruga eshte me trotuar dhe ndriqim publik ,
Ndersa parcella posedon komplet infrastrukturen komunale.
Per vend ndhodhje po ju japim një ortofoto satelitore të lokacionit.
Qmimi i parcelles me marrveshje
Me respekt
NSH. "AKS AGENCY"
Nr. tel. 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim