35 Ari toke ne Mazgit/Obiliq me shtepi FALAS

Shitet nga: agron berisha 12 Pri 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 500 EUR

Komuna: Kastriot
Kam 35 ari toke dhe nje shtepi klasike 1 Kat ne Mazgitin e ulet, Obiliq. Toka eshte e pershtatshme per çdo lloj biznesi dhe gjithashtu ka rrıge ne te dyja anet. Rruga sapo u shtrua me asfalt.Çmimi eshte 2300 Euro per Ari dhe nese e bleni me kete çmim 35 Arit do te perfitoni SHTEPINE FALAS. Te gjithe infrasktrukturen e ka ne rregull dhe gjithashtu jane edhe 130 peme te kulturave te ndryshme. Pranojme oferta serioze dhe çmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim