(SHITET) TRUALL në Mazgit të Ulët - Obiliq (35Ari)

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 06 Krr 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Mazgit i Ulet
Sipërfaqe: 3500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Kastriot
Shitet SHTËPIA së bashku me (35 Ari) TRUALL në Mazgit të Ulët - Obiliq. Toka eshte e përshtatshme për çdo lloj biznesi, ka rruge në te dyja anet e truallit me asfalt. Të gjithe infrasktrukturën e ka në rregull, dhe gjithashtu janë edhe 130 Pemë të kulturave të ndryshme, ose ndrroj me Banes në Prishtinë, ose Fushë Kosovë.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim