Trualli në Kastriot Obiliq N.SH

Shitet nga: AKS AGENCY 10 Maj 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet trualli në Kastriot në rr. " Dëshmoret e Sibofcit ".
Trualli ndodhet në zonen e parë të qytetit.

Trualli ka dy parcella kadastrale: njëren parcellë tokë bujqësore prej 7.52 ari ndërsa pjesa tjeter tokë ndërtimore me sipërfaqe 10.48 ari ku gjithashtu ndodhet edhe shtëpia.
Sipërfaqja totale e truallit është 18.00 ari.

Në parcellën në fjalë lejohen ndërtime me leje PA PAGESË sepse figuron objekti i banimit.

Dokumentacioni i truallit është në rregull dhe përkthimi bëhet brenda ditës.

Çmimi 3400ue/ari pak i diskutueshem
Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH, " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim