14 ari truall ne Kastriot - N.SH " AKS AG..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shiten 14 ari truall me nje çmim shume te volitshem dhe urgjent.
Lokacioni eshte ne dalje te Kastriotit ne nje lagje mjafte te qete.

Trualli ka te gjithe infrastrukturen percjellese si uje, rryme, kanalizim si dhe sistem kabllor.
Eshte shume i pershtatshem per banim


Agjencioni per Patundshmeri
N.SH "AKS-Agency"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim