65 ARI TRUALL NE MILLOSHEV

Shitet nga: Partners.RealEstate - PR 08 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Adresa: mulloshev
Sipërfaqe: 6500000 m2
Komuna: Kastriot
SHITEN 65 ARI TOK NE MILLOSHEV MBRAPA SHERIF PERTOLLIT 600 METRA LARG ME DOKUMENTACION TE RREGULL NE EMER SHIPTARIT SHITEN KOMPLET DHE MUNDESI NDARJE 5,ARI 10 ARI E TUtJE RRUGA ESHT NE PLAN PER ASFALLT , PERKTHIMI MEJ HER TE NOTERI QMIMI 1800 PER ARI, PER ME SHUM INFORMATA TEL....045653708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim