DISA PARCELLA NE OBILIQ NGA N.SH. " AKS AGENCY "

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
SHITEN DISA PARCELLA NE OBILIQ NE LAGJE TE NDRYSHME TE QYTETIT,
PARCELLAT SHITEN NE TERSI DHE TE NDARA,
LOKACIONET JANE TE PARAAQITURA NE ORTO FOTO SATELITORE.

DISA NGA PARCELLAT JANE SHUME TE PERSHTATSHME PER BIZNES tregtare si supermarkete nga se parcella gjendet mne kendin e dy rrugeve te asfaltuara.

I MIRPRESIM BLERSIT E INTERESUAR

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim