Disa parcella per biznes nga AKS AGENCY

Shitet nga: AKS-AGENCY 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shiten disa parcella te pershtatshme per te gjitha llojet e bizneseve.
Disa nga parcellat jane te pershtatshme edhe per lagje banimi.
Parcellat ndodhen ne lokacione te ndryshme ne komunen e Obiliqit. si:
-Ne rrugen Prishtine MItrovice magjistralja M2
- Ne rrugen Prishtine Obiliq Zona Industriale te Fabrika e sheqerit dhe fabrika e Uj Rugove
-Ne rugen Obiliq Millosheve Afer Fabrikes se Izolimit si dhe ne lokacione te tjera.
Ejani na vizitoni ne bejme zgjidhje per ju.

Aks Agency nr. tel. 045 903 902 ose ne tel 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim