PARCELLAT NE LAGJEN URBANE "ARENA" MILLOSHEVE

Shitet nga: AKS AGENCY 13 Pri 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shiten parcellat per ndertime individuale benseore ne lagjen Urbane ne Millosheve.
Lagja gjindet afer mbikalimit per Podujeve .
Lagja posedon planin rregullativ me parcellizim ne te cilen jane parapare ndertimit i 12 objekteve tipike.
Siperfaqja e parcellave eshte nga 5 ari, dhe parcellat do ta kane te zhvilluara rrjetin e kanalizmit,Kabllore nentoksor per energji elektrike, ujsjelles dhe kanalizim.
Ndertimi i shtepive duhet te ndertohet sipas planit urban unik dhe ate plani A B dhe C ku ndryshojne vetem siperfaqer e objeteve ne baze ndersa etazhiteti ma P+1.
Po ju japim nji pamje te renditjes se parcellave dhe objekteve.

Qmimi i volitshe,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim