PARCELLAT NE LAGJEN URBANE ARENA MILLOS

Shitet nga: AKS GENCY 19 Maj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Kastriot
Shiten parcellat per ndertime individuale benseore ne lagjen Urbane ne Millosheve.
Lagja gjindet afer mbikalimit per Podujeve .
Lagja është ne procedure te hartimit te planin rregullativ me parcellizim.
Ne ket lagje është parapare ndertimit i 12 objekteve tipike.
Siperfaqja e parcellave eshte nga 5 ari,
Parcellat do ta kenë te zhvilluara rrjetin e kanalizmit, kabllore nentoksor per energji elektrike, ujsjelles dhe kanalizim.
Ndertimi i shtepive duhet te ndertohet sipas planit urban unik dhe ate plani A B dhe C ku ndryshojne vetem siperfaqer e objeteve ne baze ndersa etazhiteti ma P+1.
Po ju japim nji pamje te renditjes se parcellave dhe objekteve.
Qmimi i volitshe,


LOKACIONI I AFERT MUND TE SHIFET NE ORTO FOTON SATELITORE TE DHENE NE KETE LINK.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim