Parc.S=4.17ha ne Llazareve te Hotel KOVANA

Shitet nga: AKS Agency 19 Gsh 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Obiliq ,Lulgjak (Llazarev)-
Sipërfaqe: 41700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Kastriot
Shitet parcella ne siperfaqe pre 4.17 ha
Parcella ndohet ne afersi te rruges magjistrale Prishtine Mitrovice ne kilometrin e 7 nga Prishtine.
Hapsira e kesaj toke ka formen katerkendshe dhe eshte e rrethuar me tel rrjete me shtylla betoni.
Dokumentacioni i kesaj parcelle eshte i rregulluar dhe mund te behet kontrate noteriale.
Qmimi per total eshte 1300 euro/ari ndersa per 50% te parcelles eshte 1500 europer ari..
Parcella ne mes e ka rrugen ne gjersi te mjaftueshe ndersa nga MAGJISTRALJA eshte afer 250m. buz hotel KOVANA.
Rruga qe te shpie neparcelle eshte buz motel KOVANA pra ana e djatht drejtimi Prishtine.
Pe vendndodhjen po ju japinm edhe nji ajro foto nga gjeoportali.
Qmimi mund te negociohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim