Parcella ne MIllosheve 2.3 ha

Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Komuna: Kastriot
Shitet urgjentisht parcella ne Millosheve.
Parcella saktsisht ndodhet 700 m largj Xhamisë se vjeter të Millosheves drejtimi Plemetin.
Siperfaqja e parcelles eshte 2.3 ha dhe ka pozite te rafshtë toke pjellore.
Qmimi i parcelles per shkak te urgjences se shitjes nga pronari është vetem 285 eu/ari
Dokumentacioni është ne rregull, perkthimi menjëhere,
Per qdo eventualitet na kontaktoni ne telefon.
Me respekt
NSH. "AKS AGENCY"
Nr. tel. 045 903 902 ose 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim