Parcella ne Bajmofc Magjist M2 P

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Komuna: Kastriot
Shitet parcella ne Magjistralen M2- Prishtine -Mitrovice,
Parcella ka siperfaqe 52 ari dhe ka gjersi 25 m2 ne dale te magjistrales .
Parcella eshte me dokumentacio ne rregull.
Parcella eshte e pershtatshme per biznes
Qmimi 3400 euro/ari
Per qdo interesim na kontaktoni
Në tel.045 903 902 ose ne 044 361 089
Apo na shkruani ne e-mail adresë: aks-agency@hotmail.com
Per shkak te urgjences parcella ka zbritje te madhe dhe nga 3400 euro per ari tani qmimi zbrat ne 2850 euro ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim