Parcella ne Magjistralen M2 Prishtine -Mitrovic

Shitet nga: AKS AGENCY 14 Qer 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet parcella ne Magjistralen M2- Prishtine -Mitrovice,
Parcella ka siperfaqe 52 ari dhe ka gjersi 25 m2 ne dale te magjistrales .
Parcella eshe me dokumentacio ne rregull..
Parcella eshte e pershtatshme per biznes dhe ka qmim shume te volitshem.
Per qdo interesim na kontaktoni ne tel.04 903 902 ose ne 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim