Parcella ne Millosheve S=32.50 ari - NSH ..

Shitet nga: AKS AGENCY 12 Jan 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet parcella në qendër të Milloshevës, buzë Rr. Magjistrale: Prishtinë - Mitrovicë.
Parcella ka sipërfaqe prej 32,50 ari dhe në parcellë është një shtëpi e pa përfunduar .
Sipërfaqja e shtëpisë është afër 290 m2 dhe ka etazhitet P+1+Nk.

Parcella ka një pozitë shumë të mirë, ka formën e katërkëndshit kënd drejtë.
Gjerësia në rrugë është 30m, gjerësi kjo e mjaftueshme për të gjitha aktivitetet.

Çmimi i parcellës duke e përfshirë shtëpinë në gjendje faktike është 6950 euro/ari.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY"
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim