Parcella ne Obiliq prej S=64 ari - N.SH. " AKS A..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet urgjentisht parcella me siperfaqe prej 64 ari.
Parcella ndodhet rrugën " Mretresha Teutë" në Obiliq......
Hapsira është e mbuluar me infrastrukturë komunale: Ujsjellës , rrymë dhe kanalizim..

Parcella del në rrugën e asfaltuar në gjerësi prej 50m ashtu që plotëson kriteret për parcell biznesi dhe banimi.

Parcella për shkak të urgjencës së shitjes ka çmim jashtzakonisht të favorshëm.
Çmimi 2300 eu per ari .

Agencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim