Parcella ne Siperfaqe prej 3.50 ha ne Millosheve

Shitet nga: AKS AGENCY 18 Pri 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet parcella ne Siperfaqe prej 3.50 ha.
Lokacioni i eshte perballes fabrikes se Izolimit ne Millosheve .
Prarcella gjindet paralel me parcellen pron e fabrikes dhe ka një pozite shume te mire per zhvillimin e biznesit.
Gjatesia e parcelles eshte mbi 550 m dhe gjersia eshte mbi 70 m.
Qasja ne rrugen regjionale eshte e mire dhe parcella mund te ndahet edhe ne pjese pasi qe rruga e pershon parcellen per se gjati .
Qmimi per blerje ne tersi eshte 1700 euro/ari
Poziten e prcelles po ju araqesim me një foto satelitore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim