Parcella për biznes nga N.SH "AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 03 Nën 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet parcella e përshtatshme për aktivitete biznesore.
Ka sipërfaqe 30 ari dhe është e kufizuar në të dy anët me rrugë të kategoris regjionale dhe asaj lokale.

Parcella posedon komplet infrastrukturën komunale: rrymë, ujësjellës të kapacitetit 200 mm, kanalizimin fekal dhe atmosferik.
Rruga që kalon pranë parcellës është rrugë me gjerësi 7m me trotuar për këmbësor dhe me ndriqim publik.

Çmimi i parcellës është 6300eur/ari, pak i negociushëm.

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH."AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim