Parcella prej 4 .17 ha ne Lulgjak Obiliq

Shitet nga: AKS Agency 05 Nën 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet parcella ne siperfaqe pre 4.17 ha
Parcella ndohet ne afersi te rruges magjistrale Prishtine Mitrovice ne kilometrin e 7 nga Prishtine.
Hapsira e kesaj toke ka formen katerkendshe dhe eshte e rrethuar me tel rrjete me shtylla betoni.
Dokumentacioni i kesaj parcelle eshte i rregulluar dhe mund te behet kontrate noteriale.
Qmimi per totaleshte 1400 euro/ari ndersa per 50% te parcelles eshte 1600 europer ari..
Parcella ne mes e karrugen ne gjersi te mjaftueshe ndersa nga madhitralja ka largesi afer 250m.
Rruga qe te shpie neparcelle eshte buz motel KOVANA pra ana e djatht drejtimi Prishtine.
Pe vendndodhjen po ju japinm edhe nji ajro foto nga gjeoportali.
Qmimi mund te negocioht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim