Parcella prej 4.53, 2.65 dhe 2.79 ha e Milloshev

Shitet nga: AKS AGENCY 22 Pri 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet Parcella ne siperfaqe pre 4.53 ha ne Lokacionin Millosheve. 400m nga Xhamia e vjeter
Ne afersi prej 350 drejtimi tjeter e kemi edhe parcellen prej 2.79.00 ha
Parcella gjendet ne një blloke dhe ka qasje te drejtperdrerjt ne rruge me gjersi te mjaftueshme.
Kjo parcellë eshte e pershtatshme edhe per pune per kultura buqesore por edhe per destinacionet te tjera.
Nentoka eshte e pasur me uj natyral ndersa kjo hapsire eshte e mbuluar edhe me sistemi e UJITJES IBER-LEPENC , keshtu qe nuk ekziston rreziku per thatësi ne raste te mbjelljes me kultura bujqesore.
Hapsira ka qasje ne Obiliq dhe ne Millosheve, dhe ka mundesi te perdoret edhe per nevoja biznesi.
Perqdo interesim mund te na kontaktni ne numrat tone te telefonit dhe ne e-mail adrese.

Ne drejtimin Plemetin kemi edhe parcellen prej 2.65 ha e cila ka qmim akoma me te volitshem per shkak te shitjes urgjente.
ne link ne po ju japim edhe disa pamje satelitore.
Me respekt
Qmimi 380 euro/ari
NSH. "AKS AGENCY"
E-mail: aks-agency@hotmail.com
nr. 044 361089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim