Parcelle me Sip.80 Ari ne Millosheve N.SH

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet parcella kadastrale në rrugën Obiliq -Milloshevë
Parcella ka sipërfaqe prej 80 ari dhe në rrugën kryesore ka dalje në gjerësi mbi 18m.

Parcelle ka infrastrukturen e ujit urban e cila kalon nëpër parcellë dhe rrjetin e furnizimit me energji elektrike
Çmimi i parcellës 1300 eur/ari
Po ju japim edhe një orto-foto satelitore për vendndodhje e parcellës.

Ju mirepresim.

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH"AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim