Parcelle prej 18.50 ari ne Kastriot Ne zbritje

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 500 EUR   55 000 EUR

Komuna: Kastriot
SUPER OFERTE:
Shitet parcella ne zonen e pare ne Obiliq
Parcella ka komplet infrastrukturen komunale dh ndodhet ne zone e pare te qytetit.
Siperfaqja e trollit eshte 18.50 ari dhe ka qmim shume te volitshem.
Qmimi ne zbritje;nga 3400 eu/ari ne 3000eu/ari
Dokumentaciioni ne rregull , perkthimie behet.
Parcella ne zbritje mbrenda dites.
Lokacioni i parcelles shifet ne ortofoton e qe po ja bashkangjesim keti publikimi.
PARCELLA ESHTE TOKE URBANE-NDERTIMORE.
NE PARCELLE EKZISTON OBJEKT BANIMI RETH 100 M2 I CILI MUND TE RINDERTOHET APO TE RENDOVOHET .
QMIMI ESHTE pak i DISKUTUESHEM

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH. "AKS AGENCY"
Tel 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim