Parcelle prej 2.5 hektare ne Kastriot N.SH AKS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Kastriot
Shitet parcella ne fshatin Llazareve.
Parcela ndodhet përballë pompës së benzinës "Osmani Petrol" dhe është larg rrugës magjistrale 50metra.
Trolli ka rrugen e vet kadastrale qe e prshkon një pjesë të madhe të truallit.
Parcella ka formën katrore me siperfaqe prej 2.5 Ha.
Posedon kanalizimin urban,ujin dhe rrymën.

PARCELLA KA ZBRITJE PER SHITJE NE TERSI NGA 2900 EURO PER ARI NE 2200 EURO
Dokumentacioni ne rregull, perkthimi shume shpejt.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel. 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim