Ple të Lopve për Ara Bashqe dhe Sera

Shitet nga: Mexhit 10 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
PLEH TË LOPËVE QË NGA VITI 2005 ËSHT SHUM I MIR PËR TË GJITHA BASHQE, SERA DHE ARA TË INTERESUARIT NET NA KONTAKTON DHE MUNDEN ME ARDH ME PA. QMIMI I VOLITSHUM 1PREKOLIC (Rimorkio) PA KANATA 20 EURO MUNDEMI EDHE KOTRUM PËR TË INTERESUARIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim