Shes Truallin ne Kastriot ish Obiliq afer shkoll..

Shitet nga: Ridvan 17 Maj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shes truallin ne Kastriot ish Obiliq , trualli gjendet afer shkolles së mesme 17 SHKURTI dhe ka 32 Ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim