Shesim Troje dhe Ara n Fshatin Raskov

Shitet nga: Avni 14 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Kastriot
Shesim Troje dhe Ara n'magjistralen Prishtin Mitrovic saktesisht n Fshatin Raskov.Qmimi me marrveshje per informata me te hollsishme mund t'kontaktoni:
045-891-231
dhe n viber:044-960-707
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim