Shiten 2.80 ha toke bujqsore ne Millosheve

Shitet nga: Behxhet 23 Sht 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Kastriot
Shiten 2.80 ha toke bujqesore ne Millosheve

ara gjindet 200 metra afer Xhamis vjeter

ara eshte ne nje parcell dhe posedon sistemin per ujitje parcela mundet te shfryzohet per nevoja biznesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim