Shiten 60 ari toke ne rrugen Millosheve- Obiliq

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 18 Jan 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Adresa: Milloshev
Sipërfaqe: 6000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Kastriot
Shiten 60 ari toke ne rrugen kryesore e cila lidhet me Obiliq prej rreth rrotullimit me largesi 600m. Toka eshte me gjeresi ne rruge 40m dhe eshte e pershtatshme per qdo lloj veprimtarije si dhe per jetese. Toka ploteson kushtet urbanistike siq jane: uji, kanalizimi dhe rryma.
Qmimi eshte 3.200 euro per ari, qmimi i diskutushem.

AGJENSIONI DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim