Shiten Disa troje në Obiliq - N.SH. " AKS AGENCY "

Shitet nga: AKS AGENCY 09 Krr 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Ju njoftojmë se shesim disa troje në Obiliq dhe rrethinë.
Trojet kanë pozitë të mirë dhe kanë infrastrukturën e kompletuar.

Çmimet jane te ndryshme dhe në siperfaqe nga pesë ari e më shumë.
Disa troje janë edhe në zonen e ngushtë urbane në Obiliq sikurse:
- shtëpia tek Retkocerët me sipërfaqe 17 ari.
- trualli në rrugën në drejtim te Alb Petrollit me sipërfaqe 10 ari.
- trualli në afërsi të Gjimnazit,
- tek kazerma Adem Jashari etj
Kemi troje për ndertime kolektive , banesa dhe biznese në lokalite të ndryshme.

Ju njoftojm se kemi troje edhe ne Prishtine si ne Sofali, ne Lagjen Qendrese, prapa Forteses dhe lagjet e tjera të Prishtinës.

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. "AKS AGENCY"
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim