Shitet Parcella S=30ari ne Obiliq te Elektrobartja

Shitet nga: AKS AGENCY 05 Qer 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet parcella ne lokacionin e quajtur te Elektrobartja ne Obiliq.
Parcella është pershtatshme per biznes dhe banim,
Trolli e ka rrjetin e kanalizimit, ujsjellsit dhe rrugen e asfaltuar .
Gjersia e parcelles ne rruge është e mjaftueshme.
Dokumentacioni i parcellles ne rregull perkthimi menjëhere.

Qmimi per shkak te urgjences se shitjes është shume i volitshem.

Me respekt
NSH. "AKS AGENCY"
Nr. tel. 045 903 902 ose 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim