Shitet toka 1 h e 20 ari ne orlloviq

Shitet nga: Gzim 23 Shk 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Sipërfaqe: 120000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Kastriot
Shitet 1 hektar e 20 ari ne Orlloviq , afer Rethit ku lidh Magjistralen Prishtin - Mitrovic dhe Magjstralen Ibrahim Rrugova , mrapa Alpetrol disa metra . Toka është e përshtatshme për biznes , ka poziten shum te mire dhe ka hyrje nga 2 anet e rruges se magjistrales.
Posedojm komplet dokumentacinin e regullt , perkthimi apo bartje behet te Noteri .
Qmimi 3300 euro ari i negociushum
Tel +386 49 600 541 045 556 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim