Shitet toka

Shitet nga: Sahit 14 Gsh 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Adresa: Millosheve
Sipërfaqe: 1520 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Kastriot
Shes toke me siperfaqe 15 ari, e cila gjindet ne rrugen qe lidhe Millosheven me Podujeve, ne largesi prej rruges magjistrale te Mitrovices 500 metra,toka ka dalje ne rruge te asfaltuar 22 metra, gjithashtu ka uje, kanalizim dhe rryme.
Eshte e pershtatshme per qdo lloj veprimtarie, duke perfshire: biznese, shtepi etj.
Qmimi per ari 3700.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim