TOKE TE KOSOVAB 36 DHE49 ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Kastriot
TOKE NE SHITJE TE KOSOVAB 36 DHE49 ARI 3000€
LOKACIONI: OBILIQ TE KOSOVA B
SIPERFAQJA: 36.33 DHE 49 ARI

ÇMIMI: 3000€/ARI.

VEREJTJE: NJERA NGASTER KA DALJE NE RRUGEN KRYESORE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim