TRUALL NE OBILIQ 33.36 ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Kastriot
TRUALL NE SHITJE OBILIQ 33.36 ARI 2500€/ARI
LOKACIONI: OBILIQ UDHEKRYQI TE KOSOVA B DHE PLEMETIN..
TRUALLII: 33.36 ARI
ÇMIMI: 2500€/ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim