Tokë prej 32 ari në Kastriot nga N.SH "AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 18 Krr 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet parcella e pershtatshme per aktivitete biznesi.
Parcella ka siperfaqe 32 ari dhe eshte e kufizuar ne te dy anet me rruge te kategoris regjionale dhe asaj lokale.
Parcella e ka komplet infrastrukturen komunale.rryme, ujsjelles te kapacitetit 200 mm, kanalizimin fekal dhe atmosferik.
Rruga qe kalon prane parcelles eshte rruge me gjersi 7m me rotuar per kembesor dhe me ndriqim publik.
Çmimi i parcelles eshte 6800 eu/ari, pak i negociushem.

Mirpresim blersit serioz.
Me respekt
Agjencioni për Patundshmëri
N.SH."AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim