Toka ne Mazgit 57ari

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS Agency 30 Maj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Adresa: Mazgit
Sipërfaqe: 5700 m2
Komuna: Kastriot
Shitet toka ne Mazgit te Eperm me siperfaqe prej 57ari.

Toka eshte truall bujqesor dhe nuk ndahet, shitet vetem si e tanesishme.

Cmimi per ari eshte 500 euro

Me Respekt: AKS-Agency
Tel: 045 903 092
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim