Toka ne milloshevë

Shitet nga: liridon 04 Shk 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Adresa: Milloshev 27 ari
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Kastriot
Shitet parcela prej 27.10 ari vend i pershtatshem per ndertim me infrastruktur shum afer rruga esht e ngjitur per parcelle me te gjitha kushtet per ndertim dhe banim . Pres bleres serioz
049 793324 -044 489441 - 045537968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim