Toka per biznes dhe banim 1 ha

Shitet nga: AKS Agency 22 Maj 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Adresa: Mazgit mes dy magjistraleve
Sipërfaqe: 10000 m2
Komuna: Kastriot
Shitet toka per biznes dhe banim ne pozite shume te mire ndaj qasjeve ne komunikacion.
Parclla ndodhet ne mes te dy rrugeve: Magjistrales M2 Prishtine -Mitrovice Zona kadastrale Mazgit, dhe Autostrades Ibrahim Rugova.
Parcella ka qasje ne te dy anet . Ne pjesen veriore nga Magjistralja M2. buz kanalit "Iber lepenc" dhe ne jug lindje nga Rrethi buz nenkalimit ne Mazgit tek kyqja per Autostrade.
Qmimi i parcelles shume i arsyeshem

Ne raste te pageses me kesh qmimi nga 1500 eu zbret ne 950euro per ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim